Konference Proměny 2018

Konferenční centrum City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Datum:
9. – 11. 2. 2018

Každý máme svůj příběh. Odněkud jdeme a někam směřujeme. Věříme-li ve Stvořitele, pak to musí být On kdo nás stvořil a má pro náš život svůj plán. Znáš své místo v Jeho plánu? Znáš své dary a používáš je pro budování Jeho království?

Je to jíž 15 let od doby kdy byla v Praze založena církev CBH Praha. Historie této církve sahá do roku 2002 kdy se rodina Staška a Evy Bubikových přestěhovala do Prahy za cílem založit novou církev. Jíž v březnu 2003 byla oficiálně zaregistrovaná církev CBH Praha.

Letošní konference Proměny se bude nést v duchu oslav 15 let, které nám Bůh dal společně prožit. Podnadpis letošní konference bude Prorocká a chválící. Věříme, že to je to, co by církev Ježíše Krista měla dělat. Pozvali jsme dva hlavní řečníky – proroka Normana Barnese z Velké Británie a multižanrového uctívače Marka Sandiforda (Barbados, USA), současně žijícího na Slovensku. Kromě těchto hostu nám bude sloužit několik českých řečníků a v sobotu večer se můžete těšit na koncert Markovo skupiny Rocksteady.

Zde je předběžný program konference:

Pátek 9.2.
19:00 Prorocký večer z Normanem Barnesem

Sobota 10.2.
09:30 Společné chvály
10:00 Budování prorocké církve – Norman Barnes
11:30 Uctivání jako životní styl církve – Mark Sandiford
14:00 Rozdělené semináře I
15:15 Rozdělené semináře II
18:00 Oslava 15 let a koncert kapely Rocksteady

Neděle 11.2.
10:00 Bohoslužba Pankrác Norman Barnes
16:00 Bohoslužba Chodov Norman Barnes

Oproti minulému roku bude na konferenci méně českých řečníků a méně rozdělených seminářů. Nemusíte se ale bát, na rok 2019 připravujeme další konferenci která bude mnohem víc ve formátu podobném Proměnám 2017.

Cena konference stojí 200 Kč.

Pokud nebude vyprodaná kapacita sálu tak bude možné zakoupit jednotlivé vstupenky v ceně 60 Kč za jeden program (pátek večer, sobota dopoledne, sobota odpoledne a sobota večer). Kapacita sálu je 200 míst, přednost na sezení budou mít účastníci, kteří se přihlásí dopředu. Partneři CBH Praha mají vstup zdarma, ale musí byt zaregistrováni dopředu. V sobotu večer v rámci oslav 15 let bude v ceně bohatý raut. Na oslavu budou mít přistup pouze pozvání hoste a účastníci, kteří se řádně zaregistrují na celou konferenci. Na sobotní večer nebude možno koupit samostatný vstup.

Přihlašování již brzy.

ŘEČNÍCI: