Sedm hor společnosti

V roce 1975 vytvořil Bill Bright, zakladatel Campus Crusade a Loren Cunningham,
zakladatel Mládeže s posláním (YWAM), strategii, která může přinést proměnu naší
sekulární společnosti. Strategie spočívá v tom, že zasáhne sedm sfér, neboli hor,
společenského vlivu.
Došli k závěru, že k tomu, aby se skutečně transformoval jakýkoli národ do evangelia
Ježíše Krista, musí přijít Boží království do těchto sedmi aspektů společnosti:
náboženství, rodina, vzdělání, vláda, média, umění, zábava a podnikání.

Tématem konference Proměny 2019 bude Sedm hor společnosti.
Jednoduše řečeno chceme podporovat křesťany v kultuře, politice, podnikání, umění a na dalších podobných místech vlivu.

Věříme, že Boží království je mnohem větší než místní církev.

Chceme, aby profesionálové přinášeli vliv do církve a aby se církev naučila podporovat své profesionály v umění, politice, módě, podnikání atd.

Hlavním řečníkem bude Dr. Mark Beliles, z organizace  Global Transformation Network , která se již mnoho let věnuje přinášení Božího království do sekulární společnosti. Na YouTube je možno shlédnout několik seminářů Dr. Marka Belilese stejně jako video, které organizaci GTN představuje.

Kromě Dr. Marka připravujeme několik dalších seminářů z oblasti podnikání, politiky, umění a kultury.

Podrobný program a představení dalších řečníků bude brzy dokončen.

Pokud se přihlásíte a uhradíte poplatek do konce roku 2018, zaplatíte za celou konferenci pouze 200,- Kč.
Cena do konce ledna bude 300,-
 Kč.
Registrace bude ukončena 1. 2. a následně bude oznámen počet volných míst, který bude v prodeji přímo na místě za cenu 400,- Kč.
Partneři CBH Praha, kteří se zaregistrují do konce roku 2018, mají vstup zdarma.