Sborová dovolená 2018

7. – 13. července 2018, RS Šlovice

Každé dva roky pořádáme společnou dovolenou pro všechny Církve bez hranic.
Tento rok Vás zveme do rekreačního střediska Šlovice v termínu 7. – 13. července 2018.

Hlásit se můžete prostřednictvím mailu praha@cirkevbezhranic.cz.

Uveďte Vaše jméno, kontakt a pokud jedete s rodinou, tak i jméno partnera, děti (+ věk dětí).

Ubytování je v chatkách anebo ve zděné budově na pokojích bez sociálního zařízeni. Středisko se nachází poblíž Rakovníka na Křivoklátsku a můžete si jej prohlédnout zde. Středisko je jednoduché, ale čisté. Disponuje venkovním bazénem, tenisovými kurty, pingpongovými stoly a dětským hřištěm. K dispozici je bar a prostor pro grilování.
Konferenční poplatek za celý pobyt je 200,- Kč na osobu a nebo 300,- Kč na rodinu.
Ubytování je možné pouze s polopenzí a přednost má pobyt na celou dobu (6 noci).
Cena je následující (v závorkách jsou uvedené ceny při pobytu kratším než 6 dnů):
  • Dospělý – plná penze 2100 Kč (370 Kč jednodenní)
  • Dospělý – polopenze 1850 (320 Kč jednodenní)
  • Dítě – plná penze 1620 Kč (290 Kč jednodenní)
  • Dítě – polopenze 1400 Kč (240 Kč jednodenní)

Program:

Hostem a hlavním řečníkem bude Nataliya Osipova ze City Life Church v Austrálii.
Zde je jedno z mnoha jejích videí, které můžete najít na YouTube.

Kromě Nataliye se můžete těšit na mnoho vedoucích CBH ze všech zúčastněných sborů.

Program bude ještě zveřejněn, ale bude mít tuto osnovu:

• Dopoledne rozdělené semináře (čtyři najednou a každý se bude jednou opakovat)
  • Odpoledne volno
  • Večer společná bohoslužba s chválami, prorockou službou a modlitbami

V průběhu seminářů a večerních bohoslužeb bude zajištěn program pro děti.