Expanze království // 26. – 27. 5. 2017 // Louny

Přátelé,

za námi je úžasný víkend Expanze království v Sedlčanech. Věřím, že pokud jste se jí zúčastnili, tak jste nelitovali. Mám pocit ,že v poslední době každá další je lepší a lepší. Pravě proto vám píši tentokrat s předstihem a chci vás upozornit na nadcházející a v tomto roce jíž předposlední Expanzi království v Lounech.

Termín je  26. – 27. 5. 2017, poznamenejte si jej do kalendáře a co nejdříve se přihlašte.

Přihlášku najdete pod tímto odkazem:

Tentokrát bude škola probíhat v Lounech, kde CBH Most nově rozvíjí práci nové skupiny CBH. Historie CBH v Lounech sahá až do roku 1999 ,kdy se Jiří a Adriana Šromovi přestěhovali z Opavy do Loun a začali svou dráhu zakladatelů sborů. Lounská skupina procházela různým obdobím. Jirka z Adrianou se mezitím odstěhovali do Mostu, kde založili další církev a dnes jsou v Plzni, kdezakládají další církev. V Mostě byl minulý rok ustanovený samostatný sbor a práce se tam rozvijí velmi dobře. Mostecká církev si vzala pod svá křídla hned od začátku další dvě města kde chce vidět růst a osamostatnění místní církve. Jsou jimi právě Louny a pak ještě Děčín. Věřím že se v příštím běhu Expanze království, který začne v roce 2018 podívame i do Děčína, aletentokrát pojedeme podpořit staro-nový vznikaj&iacut e;cí sbor do Loun!

Naším hostem a hlavním řečníkem bude Paul Bartlett, hlavní pastor církve Light House z Austrálie http://adifferentlight.com.au

Adresa místa je: Dům kultury, Husova 2382, Louny

Začátek v pátek 26.5. je v 18 hodin, jednorázový poplatek 200 Kč se platí na místě při registraci, které bude probíhat před začátkem. V sobotu je začátek v 9:30 hodin. Program bude zaslán všem přihlášeným viz odkaz níže.

Přihlašovat se můžete pomocí přihlášky:

Téma tohoto víkendu bude Vedení tvé komunity ke změně. O proměně společnosti mluvíme navšech konferencích Proměny a velmi často i v kázáních. Paul je člověkem, který ve městě Wollongong vybudoval církev, která skutečně proměňuje své město. Je to muž, který naučil celou církev jak být evangelisty a svědky Ježíše Krista na svém místě. Nezáleží na tom jestli pracujete v církvi, v obchodě s nábytkem, v restauraci nebo vlastníte autoservis. Všichni jsou svědky Ježíše Krista a přinášejí evangelium tam, kde je ho zapotřebí. Paul napsal knihu, která je zatím jen v angličtině, ale její název by se dal přeložit jako „Díky Bože, že je pondělí“. Vychází z myšlenky, že většina křesťanů žije duchovním životem v neděli, ale pondělí je pro ně návrat do světa, návrat do zaměstnání nebo školy. Pastor Paul vede celou církev k tomu, aby žila životem svědka Ježíše Krista nejen v neděli, ale hlavně od pondělí do pátku, kdy je v kontaktu s těmi, kteří Krista nejvíc potřebují.

Věřím, že toto téma může pomoci nejen všem zakladatelům sborů a vedoucím skupinek, ale každému z nás, protože všichni jsme zodpovědní za proměnu naší společnosti. Dnešní církev má mentalitu „pojďte k nám a my vás zachráníme“. Paul dokazuje z písma i praxe, že povolání církve není zvát lidi k nám, ale vyslat církev do světa zachraňovat ztracené.

Zvu vás, abyste si udělali čas a zúčastnili se této Expanze. Věřím, že vás toto poselství promění a motivuje k tomu, jak ještě více a lépe vyjít a zachraňovat ztracené. Určitě nečekejte nějaký „náboženský“ víkend, kde vám budeme říkat, že lidé jdou do pekla a vy jste za ně zodpovědní. Naopak se dozvíte, jak evangelizace může být jednoduchá a přirozená, když propojíte svůj dar a obdarovaní s velkým posláním Ježíše Krista.

Expanze bude probíhat v pronajatých prostorách, kde nepůjde zůstat přes noc, proto si zajistěte hotel anebo kontaktujte pastora Roberta a domluvte si s ním přespaní u někoho z místních.

kontaktní emaily: robert.liba@cirkevmost.cz

expanze.kralovstvi@centrum.cz (Láníková Blanka)

Nejbližší termíny Expanzí:

• 8.-9. Září 2017 // Drew Brown (Texas, USA)

Nadace Bilá místa

Požádejte o podporu při zakládání nové mistní církve.
www.nadacebilamista.cz

webový portál

HLEDAMBOHA.CZ

Zažádejte si zdarma o Nové zákony (na rozdávání pro evangelizační účely)