Expanze království // 8. – 10. 9. 2017 //  Herrnhut, Německo

 

Přátelé,

Prázdniny jsou skoro za námi a naše graduační Expanze království v Německem Herrnhutu za dveřmi. Připomínám, že škola je tentokrát až do neděle. Začínáme klasicky v pátek večer v 18 hodin, ale končit budeme v neděli okolo 15:00. Datum je 8. – 10. 9.2017. Jedna se o poslední víkend tříletého cyklu. Ti, kteří absolvovali alespoň 80% všech víkendu, obdrží diplom. Další běh Expanze bude začínat po roční přestávce v září 2018.

Přihlášku najdete pod tímto odkazem.

Našimi hosty a hlavními řečníky budou Tommy Hood a Ken Martin z Texasu.

Adresa místa je: Jesus House, August-Bebel-Strasse 12–13 02747 Herrnhut, Německo

Cena je výjimečně 30 a platí se na místě při registraci, která bude probíhat před začátkem. V sobotu a neděli je začátek v 9:30 hodin. Program bude zaslán všem přihlášeným. Poplatek pro všechny jsme výjimečně stanovili na 30€ oproti klasickým 200,- Kč protože v ceně bude 2x snídaně a 2x oběd + sobotní raut. Je možné jídlo nepožadovat . V tomto případě zaplatíte poplatek pouze 8€.

Je možnost ubytování v Jesus House (viz přihláška). Cena za ubytování je 30€ v pokojích na posteli nebo 14€ na karimatce ve vlastním spacáku. Peníze za ubytování budeme vybírat na místě. Prosím, mějte připravená eura přesně. Nevím jestli všem budeme schopni rozměnit. Platba za ubytování a stravu musí byt v eurech, není možné platit korunami.

Celková cena poplatek, jídlo + ubytování bude 60€ na osobu v případě, že spíte na pokoji a 44€ v případě, že jste ve vlastním spacáku.

Téma tohoto víkendu bude: Život, který Bůh žehná. Budeme mluvit o tom, jak žít život v požehnání, které pro nás Bůh připravil. Zde je několik témat kterých se dotkneme: Bůh nám zaslíbil požehnání, co to znamená byt požehnán, jak vzít požehnání z utrpení nebo pronásledování, odstranění překážek požehnání, vybudování oltáře (chval, dávání, hledání, následování, oběti).

 

Přijeďte, bude to stát za to! Poslední Expanze před roční přestávkou, výjimečné téma, výjimečné místo, prodloužená Expanze o jeden den, prohlídka Herrnhutu a samozřejmě skvělý čas se skvělými lidmi.

Kontaktní email: expanze.kralovstvi@centrum.cz (Láníková Blanka)

Pokoje jsou už téměř vyprodané, takže si pospěšte z přihlašováním J

 

Přeji požehnaný zbytek léta.

Stašek Bubik

 

Přihlášku najdete pod tímto odkazem:

https://docs.google.com/forms/d/1O2Zlm80WBv7gCo3oqoA-KEGYRQgrYn4ynhh5hz_bj9Q/viewform

Doporučujeme

Nadace Bilá místa

Požádejte o podporu při zakládání nové mistní církve.
www.nadacebilamista.cz

webový portál

HLEDAMBOHA.CZ

Zažádejte si zdarma o Nové zákony (na rozdávání pro evangelizační účely)
a další propagační materiály. www.hledamboha.cz